Cestovní agentura TRAVEL TIME Jana Sedláková Mladá Boleslav

RIVIERA - Děpoltovice u Karlových Varů - HAPPY VÍKEND s ATISEM (2)

kufr pdf

Termín:28.10. (Pá) - 30.10. (Ne) 2022

změnit termín

Délka pobytu:3 dny, 2 noci

ID hotelu:980635

Doprava:Vlastní

Odletové místo:

Strava:Polopenze

Cena: 2 340 Kč

Stravování
polopenze
KDE BUDETE SPÁT
a) 2 - lůžkové pokoje některé s možností až 2 přistýlek (přistýlka je pevné lůžko), Spr.+WC, SAT/TV, minibar, Wi-Fi, fén (výhled do zahrádky) b) 2 - lůžkové pokoje některé s možností až 2 přistýlek (přistýlka je pevné lůžko), Spr.+WC, SAT/TV, minibar, Wi-Fi, fén, balkon, výhled na jezero (za příplatek - viz cenová tabulka)
VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
recepce, restaurace se zimní zahradou, výtah, zahradní altán s krbem přímo na břehu jezera, společenský sál, taneční parket, Wi-Fi v celém hotelu, půjčovna loděk a horských kol, hotelová pláž, parkoviště střežené kamerovým systémem. Relaxcentrum - vnitřní bazén (cca 40 m2, 28 °C), vířivkou a atrakcemi (s možností otevření na sluneční terasu), sauna, masáže, bowling, biliár, šipky, stolní kopaná.
FORMA STRAVY
Polopenze - snídaně i večeře bufetové stoly. Při nižší obsazenosti může stravování probíhat formou jednotného menu. Možnost dokoupení obědů na místě.
TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY
Aktivity v okolí:  * golfová hřiště v okolí Karlových Varů: 5 golfových hřišť (do 20 km) * MUZEUM JANA BECHERA - výroba klasického bylinného likéru, k vidění jsou zde historické předměty rodiny Becherů. Během interaktivní části nasajete vůni bylinek a koření a ochutnáte karlovarskou vodu, která se k výrobě Becherovky používá. Díky virtuální realitě se během chvilky ocitnete přímo na stáčecí lince. Na závěr prohlídky ochutnáte produkty Jan Becher nebo si nakoupíte suvenýry v místním obchůdku. * MUZEUM SKLÁRNY MOSER - zde se dozvíte o její víc než 160leté historii, působení slavných majitelů a prohlédnete si místní sklářskou tvorbu od té nejstarší po současnou. Navštívit lze také sklářskou huť Moser, kde uvidíte skláře přímo při výrobě, a to vždy od pondělí do soboty. * Město a hrad Loket – poznejte krásu historického města založeného v roce 1234 a obklopeného nádhernou krajinou. Malebné městečko Loket situované okolo řeky Ohře Vás určitě učaruje. * Klášter Teplá – prohlídka velmi cenného klášterního iteniráře. * Hrad a zámek Bečov – Nedocenitelný relikviář sv. Maura. * Posvátný okrsek Ostrov – zajímavý komplex historických budov. * Zámek Kynžvart – sídlo knížete Metternicha. * Naučná stezka Kladská – rybníky a krásná krajina uprostřed komplexu CHKO Slavkovský les. * Svatošské skály – pokochejte se krásami chráněné krajinné rezervace Slavkovský les a shlédněte překrásné přírodní scenérie v podobě nádherných skalních pilířů, jež jsou již od roku 1933 chráněnou krajinnou památkou. * Ekologická farma Hory – Pojďte se s námi projít na ekologickou farmu, navštívit chované daňky v oboře a najít si své vlastní karlovarské dvojče.
DALŠÍ SLUŽBY
Informace o přijímání platebních karet ( bez záruky): Hotel přijímá tyto platební karty: Visa, Mastercard.
POBYT S DĚTMI
Jedno dítě až do 2,99 let na přistýlce s polopenzí ZDARMA. Dítě zdarma povoleno v doprovodu 2 plně platících osob.
MOŽNOST KOUPÁNÍ
Vnitřní bazén v hotelu, před hotelem jezero s vlastní pláží, vhodné ke koupání.
PARKOVÁNÍ
Zdarma
POBYT SE ZVÍŘETEM
250 Kč/zvíře / den
POLOHA UBYTOVÁNÍ
Hotel s bohatou nabídkou služeb se nachází v tichém a příjemném prostředí na břehu jezera, pouhých 7 km od centra světoznámých lázní Karlových Varů. Hotel s krásnou zahradou je obklopen lesy a krásnou přírodou Krušných hor. Hotel má zodpovědný přístup k životnímu prostředí. - k výrobě elektřiny pro vlastní potřebu využívají solární energii z fotovoltaické elektrárny - pracovníci jsou zaškoleni na třídění odpadu. - hotel je napojen na vlastní ekologickou čistírnu odpadních vod a používá ekologicky certifikované chemické prostředky.
NEPŘEHLÉDNĚTE
Pobyt začíná nástupem od 14.00 do 20.00 hod a večeří v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu.
PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusem z Karlových Varů do Děpoltovic (nebo s přestupem v Nová Role - Mezirolí), zastávka cca 1 km od hotelu. Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.
PŘÍJEZD VLAKEM
Vlakem do Nové Role (cca 4 km od hotelu), odtud autobusem do Děpoltovic (cca 1 km od hotelu). Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.
PROGRAMOVÝ POBYT č.1
MALEBNÉ KRUŠNOHOŘÍ s ATISEM (8 dní / 7 nocí, nástup NEDĚLE) v termínech 22.4. - 30.10.22 - 7x ubytování s polopenzí formou bohatého bufetu (z toho 1x labužnický bufet "Riviera", 1x Grilparty nebo Staročeský bufet s živou hudbou, 1x farmářská snídaně), - 1 hod Bowling/pokoj, - kouzelnická show (červenec, srpen), - 1x dárek na rozloučenou/pokoj, BONUSY ZDARMA- - neomezený vstup do bazénu s vířivkou (dle provozních hodin), - Wi-Fi, - parkování, - BONUS: SLEVA 5% na masáže - BONUS: odvoz od vlaku / autobusu zdarma ( z Karlových Varů, Nové Role)
PROGRAMOVÝ POBYT č.2
MALEBNÉ KRUŠNOHOŘÍ s ATISEM (6 dnů / 5 nocí, nástup NEDĚLE) v termínech 22.4. - 30.10.22 - 5x ubytování s polopenzí formou bohatého bufetu (z toho 1x labužnický bufet "Riviera", 1x Grilparty nebo Staročeský bufet s živou hudbou, 1x farmářská snídaně), - 1 hod Bowling/pokoj, - kouzelnická show (červenec, srpen), - 1x dárek na rozloučenou/pokoj, BONUSY ZDARMA- - neomezený vstup do bazénu s vířivkou (dle provozních hodin), - Wi-Fi, - parkování, - BONUS: SLEVA 5% na masáže - BONUS: odvoz od vlaku / autobusu zdarma ( z Karlových Varů, Nové Role)
PROGRAMOVÝ POBYT č.3
HAPPY VÍKEND s ATISEM (3 dny / 2 noci, nástup PÁTEK) v termínech 22.4. - 30.10.22 - 2x ubytování s polopenzí formou bohatého bufetu (z toho 1x labužnický bufet "Riviera", 1x Grillparty nebo Staročeský bufet s živou hudbou, 1x farmářská snídaně), BONUSY ZDARMA - neomezený vstup do bazénu s vířivkou (dle provozních hodin), - Wi-Fi, - parkování, - BONUS: SLEVA 5% na masáže - BONUS: odvoz od vlaku / autobusu zdarma ( z Karlových Varů, Nové Role)
PROGRAMOVÝ POBYT č.4
ZIMNÍ HAPPY VÍKEND s ATISEM (3 dny / 2 noci, nástup PÁTEK) v termínech 4.2. - 27.3.22 - 2x ubytování s polopenzí formou bohatého bufetu (z toho 1x labužnický bufet "Riviera", 1x Staročeský speciální bufet s živou hdubou, 1x farmářská snídaně), BONUSY ZDARMA- - neomezený vstup do bazénu s vířivkou (dle provozních hodin), - Wi-Fi, - parkování, - BONUS: SLEVA 5% na masáže - BONUS: odvoz od vlaku / autobusu zdarma ( z Karlových Varů, Nové Role) - BONUS: SLEVA 10% na skipas (areál Pernink)
PROGRAMOVÝ POBYT č.5
ZIMNÍ BALÍČEK s ATISEM (6 dní / 5 nocí, nástup NEDĚLE) v termínech 30.1. - 25.2.22 - 5x ubytování s polopenzí formou bohatého bufetu (z toho 1x labužnický bufet "Riviera", 1x Krušnohorský speciální bufet s živou hudbou, 1x farmářská snídaně), - 1 hod Bowling/pokoj, - 1x kouzelnická show, - 1x dárek na rozloučenou/pokoj, BONUSY ZDARMA- - neomezený vstup do bazénu s vířivkou (dle provozních hodin), - Wi-Fi, - parkování, - BONUS: SLEVA 5% na masáže - BONUS: odvoz od vlaku / autobusu zdarma ( z Karlových Varů, Nové Role) - BONUS: SLEVA 10% na skipas (areál Pernink)
LYŽOVÁNÍ
Ski areál PLEŠIVEC (9 km) - 1030 m.n.m., nejmladší areál s nejlepší technologií - umělé zasněžování, rychlé a komfortní lanovky, přes 10km sjezdovek, skiservis, půjčovna lyžařského vybavení, lyžařská škola, občerstvení, restaurace, Apresski bar Ski areál VELFLINK - PERNINK (13 km) - 850 m.n.m., 4 vleky, večerní lyžování, zasněžování, půjčovna lyžařských potřeby, lyžařská škola, občerstvení. Množství bežeckých tras v okolí hotelu.
CELKOVÁ KAPACITA
51 pokojů
REKREAČNÍ POPLATEK
30 Kč / osoba / den
AKČNÍ NABÍDKA
IDEÁLNÍ RODINNÁ DOVOLENÁ U JEZERA
URČITĚ OCENÍTE
Proč hotel Riviera Děpoltovice: - hotel na břehu jezera - ideální místo na klidnou letní rodinnou dovolenou

Podobné zájezdy

RIVIERA - Děpoltovice u Karlových Varů - HAPPY VÍKEND s ATISEM (2)

destinace: Česká republika, Západní Čechy, Děpoltovice

termín:28.10. (Pá) - 30.10. (Ne) 2022 (3 dny, 2 noci) | změnit termín

doprava: Vlastní /

strava: Polopenze

RIVIERA - Děpoltovice u Karlových Varů - HAPPY VÍKEND s ATISEM (2)
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Atis a.s. IČO: 25351117
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...