Cestovní agentura TRAVEL TIME Jana Sedláková Mladá Boleslav

Dvořák Spa & Wellness ****

kufr pdf

Termín:22.05. (Ne) - 24.05. (Út) 2022

změnit termín

Délka pobytu:3 dny, 2 noci

ID hotelu:966397

Doprava:Vlastní

Odletové místo:

Strava:Polopenze

Cena: 3 500 Kč

Popis zajezdu
Dvořák Spa & Wellness Hotel Dvořák v Karlových Varech tvoří šest elegantně zdobených budov se secesní fasádou. Díky své poloze na pravém břehu říčky Teplé je v blízkosti lázeňských kolonád s minerálními prameny a všech pamětihodností. Středobodem hotelu je lázeňské a wellness centrum, kde je o hosty královsky postaráno. Ubytování Hosté se mohou ubytovat v komfortních pokojích, které jsou vybaveny soc. zařízením, telefonem, TV/SAT, minibarem, trezorem, klimatizací a Wi-Fi připojením. Pokoje s balkónem na vyžádání. Stravování Restaurace nabízí originální českou kuchyni kombinovanou s moderními mezinárodními trendy. Snídaně a večeře je poskytována formou bohatého bufetu. Neváhejte navštívit také Bar & Café Opera, kde se pořádají koncerty a během nich si můžete vychutnat kávu, čaj nebo tradiční karlovarský likér. Lázně a wellness Milovníci wellness a odpočinku jistě ocení balneo centrum s širokou nabídkou procedur, hotelový bazén, saunu nebo parní lázeň. Hotel se specializuje také na léčení metabolických onemocnění. Lázeňské procedury a dietní program je sestaven individuálně dle potřeb klienta a program je zaměřen na zlepšení funkcí trávicího systému a stimulaci metabolismu. Hotel Dvořák je jediným hotelem v ČR, který tento program nabízí. Parkování Své vozidlo můžete zaparkovat u hotelu za poplatek cca 520 Kč/auto/noc. Zvířata Pobyt s pejskem je možný po předchozí domluvě (pouze malé zvíře) za poplatek 500 Kč/noc, platba na místě. Zajímavosti v místě a okolí  Věhlasné Karlovy Vary jsou lázně světového významu, které využívají k léčbě termominerální prameny s unikátním složením už více než 650 let. Karlovarské minerální prameny mají téměř univerzální využití a léčí se zde nejčastěji pacienti , kteří trpí na onemocnění zažívacího ústrojí, poruchy látkové výměny, diabetes, dnu, obezitu, choroby pohybového ústrojí, nemoci jater, slinivky, žlučníku a žlučových cest, neurologická onemocnění apod. Ve volných chvílích za návštěvu určitě stojí Mlýnská kolonáda, Tržní kolonáda, Vřídlo, Kostel sv. Maří Magdalény, rozhledna Dina, vyhlídka Jelení skok, zámecká věž nebo museum Jana Bechera. V okolí se nacházejí krásné přírodní památky včetně Svatšských skál, Andělské hory, přírodní rezervace Soos nebo Stolové hory. Milovníci aktivního odpočinku zde najdou 3 golfová hřiště, vodáckou stezku Ohře a nespočet upravených turistický stezek a cyklotras. Destinace Do Varů se jezdí nejen za zdravím, ale i za architekturou, nachází se zde známá Mlýnská kolonáda, Císařské Lázně, secesní Městské divadlo, klasicistní Poštovní dvůr, Zámecká a Sadová kolonáda. Nezapomínejme ani na kulturu, vždyť každý rok na začátku prázdnin se zde koná prestižní mezinárodní filmový festival. Karlovy Vary jsou největší lázně u nás. Založil je v r. 1358 Karel IV. a dodnes se v nich úspěšně léčí nemoci zažívacího ústrojí, poruchy látkové výměny a nemoci pohybového aparátu. K léčbě se využívají minerální prameny o teplotách 42 °C až 73 °C, nejvydatnější pramen Vřídlo tryská do výšky 15 m.
Vybavení
TV-SAT
Trezor
Telefon
Rádio
WC
Klimatizace
Sprcha / Vana
Minibar
Župan
WIFI
Cena zahrnuje
14x ubytování, 14x snídaně formou bohatého bufetu, 2x Thajská masáž s aromatickými oleji (15 minut), 2x Intenzivní revitalizační léčebná koupel se světelnou terapií (20 minut), 2x Hydro-Jet masáž (15 minut), neomezený vstup do hotelového wellness centra (sauna, krytý bazén, malé fitness), pitná kúra – pití karlovarských léčebných pramenů - nejbližší kolonáda s prameny jen 250 metrů od hotelu, župany a pantofle pro dospělé k dispozici po celou dobu pobytu, WiFi internetové připojení; BONUS: vnitřní dětská herna se zázemím, zapůjčení holí pro Nordic Walking včetně doporučených tras
Cena nezahrnuje
lázeňský poplatek ve výši 35 Kč/osoba/den, parkovné
Poznamka
Doporučujeme zakoupení komplexního cestovního pojištění včetně storna zájezdu, za zvýhodněnou cenu viz https://www.geovita.cz/cestovni-pojisteni. Poskytněte nám Váš e-mail a budete moci také zájezdy hodnotit, dokoupit si cestovní pojištění, nebo další doplňkové služby za zvýhodněnou cenu. E-mail, máte-li zájem, zašlete na: kontakt@geovita.cz.

Podobné zájezdy

Dvořák Spa & Wellness ****

destinace: Česká republika, Západní Čechy, Karlovy Vary

termín:22.05. (Ne) - 24.05. (Út) 2022 (3 dny, 2 noci) | změnit termín

doprava: Vlastní /

strava: Polopenze

Dvořák Spa & Wellness
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Geovita, s.r.o. IČO: 28568541
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...