Cestovní agentura TRAVEL TIME Jana Sedláková Mladá Boleslav

HOTELY LOKET - Loket - ZA PIVEM SVATÉHO FLORIÁNA (3)

kufr pdf

Termín:21.05. (So) - 24.05. (Út) 2022

změnit termín

Délka pobytu:4 dny, 3 noci

ID hotelu:980601

Doprava:Vlastní

Odletové místo:

Strava:Polopenze

Cena: 3 420 Kč

Stravování
polopenze
KDE BUDETE SPÁT
2 - lůžkové pokoje s přistýlkou, Spr.+WC, SAT/TV, telefon, Wi-Fi. (ubytování v jednom ze tří hotelu v koplexu - Hotel Císař Ferdinand, Hotel Svatý Florian, Hotel U Bílého koně)
Přistýlka je pevné lůžko.
VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
Hotel Císař Ferdinand disponuje stylovou restaurací, vlastním pivovarem s pivnicí, letní terasou, výtahem, saunou, whirlpoolem, na objednávku masáže. Možnost úschovy vlastních kol. Klienti využívají veškeré služby právě v hotelu Císař Ferdinand. Gastronomická specialita - Grilování selátka! V hotelu St. Florian: ubytování, výtah, Wi-Fi v celém objektu. Hotel U Bílého koně: kavárna, lihovar, ubytování. Každé úterý a čtvrtek od 17:30 hodin (letní měsíce) se na terase hotelu Císař Ferdinand otevírá slovanská podzemní pec - jediná na území ČR (nalézá se pod ochrannou známkou).
FORMA STRAVY
Polopenze. Na stravu se dochází do centrálního hotelu Císař Ferdinand.
TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY
TIPY NA VÝLET: - Hrad Loket je románsko-gotický hrad s expozicí stavebního vývoje hradu, muzeem historického porcelánu a historických zbraní - Zámek a hrad v Bečově nad Teplou a relikviář Sv. Maura - Mariánské lázně, Karlovy Vary a Františkovy lázně - Zámek Kynžvart - Slavkovský les - Klášter Teplá - Krásno - Krásenský vrch - Královská mincovna v Jáchymově
POBYT S DĚTMI
Dítě do 4,99 let na přistýlce se snídaní ZDARMA. Dítě zdarma povoleno v doprovodu 2 platících dospělých osob na pokoji.
MOŽNOST KOUPÁNÍ
Krytý bazén Sokolov (11 km) - v areálu bazén (25 m) s chrličem, dva whirlpooly, dva tobogány v délkách 93 m a 23 m. Bazén Alžbětiny lázně Karlovy Vary (15 km) - nově zrekonstruovaný komplex Alžbětiných lázní nabízí plavecký bazén se sladkou vodou, relaxační bazén se 4 automasážními prvky (chrlič na masáž ramen a zad, vzduchová lůžka pro celkovou relaxační masáž, podvodní trysky s tlakovou vodou pro masáž dolních končetin a protiproud), dětské brouzdaliště, whirlpool, saunu.
PARKOVÁNÍ
300 Kč / den - parkování na náměstí 100 Kč / 24 hod - pod mostem
POBYT SE ZVÍŘETEM
150 Kč/den
POLOHA UBYTOVÁNÍ
Rodinný hotelový komplex Loket se skládá ze 3 hotelů: Císař Ferdinand, St. Florián a U Bílého koně. Městečku dominuje románsko-gotický hrad Loket s expozicí stavebního vývoje hradu, muzeem historického porcelánu a historických zbraní. Hotel Císař Ferdinand: zrekonstruovaný hotel se nachází v objektu bývalé sladovny loketského pivovaru v centru. Na pivovarskou tradici bylo navázáno a součástí hotelu je rodinný Pivovar Svatý Florian. Hotel St. Florian se nachází na náměstí středověkého městečka Loket. Dřívější objekt loketské požární zbrojnice byl kompletně zrekonstruován a patron hasičů mu poskytl své jméno. Objekt je součástí MPR Loket a patří mezi kulturní památky České Republiky. Hotel U Bílého koně má obrovskou historickou tradici a krásnou terasu s romantickým výhledem na řeku Ohři a údolí. Zde slavil J.W.Goethe svoje 74 narozeniny s Ulrikou von Lewentzow.
NEPŘEHLÉDNĚTE
Pobyt začíná nástupem (nutno hlásit se na recepci hotelu Císař Ferdinand - 50 m) od 15:00 do 19.00 hod a večeří od 18:00 hod v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod.
PŘÍJEZD AUTEM
Autem po hlavní silnici E49 z Karlových Varů směr Sokolov a Cheb, cca 12 km od Karlových Varů, hotel leží v blízkosti hradu. Parkování 80 m od hotelů na náměstí nebo na parkoviště pod mostem. Trasa: Praha - Loket 141 km Brno - Loket 149 km Ostrava - Loket 520 km GPS: 50°11'12.4"N 12°45'10"E
PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusem do Lokte. Z autobusové zastávky přes most (200 m). Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.
PŘÍJEZD VLAKEM
Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.
PROGRAMOVÝ POBYT č.1
ZA PIVEM SVATÉHO FLORIÁNA (4 dny / 3 noci, nástup libovolný) - 3x ubytování s polopenzí (snídaně bufet, večeře 2-chodové menu) - 1x uvítací přípitek (domácí medovina v den příjezdu) - 1x vstupenka do Muzea lázeňských pohárků - 1x vstupenka do Pivovarského muzea - rekreační poplatek BONUS: každé 5. pivo zdarma (nepřenosné, platí jen pro jednu a tutéž osobu a při jedné návštěvě restaurace, nelze sčítat)
PROGRAMOVÝ POBYT č.2
ZA PIVEM SVATÉHO FLORIÁNA (5 dní / 4 noci, nástup libovolný) - 4x ubytování s polopenzí (snídaně bufet, večeře 2-chodové menu) - 1x uvítací přípitek (domácí medovina v den příjezdu) - 1x vstupenka do Muzea lázeňských pohárků - 1x vstupenka do Pivovarského muzea - rekreační poplatek BONUS: každé 5. pivo zdarma (nepřenosné, platí jen pro jednu a tutéž osobu a při jedné návštěvě restaurace, nelze sčítat)
PROGRAMOVÝ POBYT č.3
ZA PIVEM SVATÉHO FLORIÁNA (6 dní / 5 nocí, nástup libovolný) - 5x ubytování s polopenzí (snídaně bufet, večeře 2-chodové menu) - 1x uvítací přípitek (domácí medovina v den příjezdu) - 1x vstupenka do Muzea lázeňských pohárků - 1x vstupenka do Pivovarského muzea - rekreační poplatek BONUS: každé 5. pivo zdarma (nepřenosné, platí jen pro jednu a tutéž osobu a při jedné návštěvě restaurace, nelze sčítat)
CELKOVÁ KAPACITA
80 pokojů.
REKREAČNÍ POPLATEK
v ceně
AKČNÍ NABÍDKA
● DOVOLENÁ POD HRADEM LOKET ● VLASTNÍ MINIPIVOVAR
URČITĚ OCENÍTE
Proč hotelový komplex Loket: - romantické ubytování pod hradem Loket - Rodinný pivovar SVATÝ FLORIAN - Sbírka lázeňských kalíšků zapsaná v české knize rekordů

Podobné zájezdy

HOTELY LOKET - Loket - ZA PIVEM SVATÉHO FLORIÁNA (3)

destinace: Česká republika, Západní Čechy, Loket

termín:21.05. (So) - 24.05. (Út) 2022 (4 dny, 3 noci) | změnit termín

doprava: Vlastní /

strava: Polopenze

HOTELY LOKET - Loket - ZA PIVEM SVATÉHO FLORIÁNA (3)
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Atis a.s. IČO: 25351117
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...