Cestovní agentura TRAVEL TIME Jana Sedláková Mladá Boleslav

Lázně na zkoušku, htl.Pawlik***+Metropol***

kufr pdf

Termín:24.10. (Ne) - 31.10. (Ne) 2021

změnit termín

Délka pobytu:8 dní, 7 nocí

ID hotelu:975595

Doprava:Vlastní

Odletové místo:

Strava:Polopenze

Cena: 9 700 Kč

Poloha

Františkovy Lázně jsou městem, kde si tradice podávají ruku se současností. První písemné zmínky o minerálních pramenech v této oblasti jsou z r. 1502. Kultivací prvního léčivého pramene započala čilá stavební činnost, která byla velmi pečlivě plánována a řízena směrem k jedinečnému architektonickému celku, citlivě zasazenému do okolní krajiny a v r. 1793 byl položen základní kámen prvního lázeňského hotelu Loimann-Badehaus (Tři lilie).

Františkolázeňská léčebná kúra využívá výlučně místních přírodních léčivých zdrojů v té nejvyšší kvalitě, uplatňuje tradiční léčebné postupy a zároveň aplikuje metody nejmodernější medicíny a je vedena odbornými lékaři. Toto malé město, ale velké lázně si zachovaly jedinečný historický ráz a nabízí krásnou přírodu v okolí. Půvab i blahodárné účinky léčby ocenili významní hosté, jako byli J. W. Goethe, František I., rakouský císař, Kníže Metternich, Ludwig van Beethoven, Johann Strauss, Božena Němcová, Vítězslav Nezval, Franz Kafka, prezidenti Havel i Klaus. Připojte se i Vy a otestujte na vlastní kůži blahodárný účinek lázeňské péče!

Hotely PAWLIK-AQUFORUM 4* a METROPOL 3*, se nacházejí v centru Františkových Lázní.  Hotel Pawlik se skládá ze 2 budov A a B, které jsou spojeny skleněnou chodbou

Vybavení

recepce, restaurace, výtah, bezplatná WIFI ve společných prostorách, knihovna, internetový koutek, společenská místnost, nabídka kulturních programů a výletů. Hotel Pawlik  má vlastní Lázeňskou kliniku a Aquaforum. Hotel Metropol má vlastní balneocentrum.  Služby za poplatek: denní tisk, parkování u hotelu, půjčovna jízdních kol (Bike Station Pawlik) a nordic walking holí, praní a žehlení prádla.  

Ubytování

hotel Pawlik-Aquaforum - dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky  mají koupelnu/WC, fén, župan,  internet, Tv-Sat, telefon, minibar a  trezor. Hotel Metropol - dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, koupelnou/WC, fénem, županem (za poplatek), internetem za poplatek,  TvSat, ledničkou, telefonem a trezorem. 

Stravování

polopenze – snídaně i večeře formou bufetu v hotelu Pawlik, v hotelu Metropol jsou večeře – tříchodové menu. V hotelu Pawlik navíc neomezená konzumace teplých i studených nápojů k večeři (nealko, pivo, víno). Lze zajistit i plnou penzi. 

Cena zahrnuje

7x ubytování s polopenzí,  7x léčebné  procedury (1x klasická masáž částečná, 1x aromatická masáž, 1x uhličitá koupel, 2x relaxační koupel, 1x parafinový zábal rukou, 1x oxygenoterapie), neomezený vstup do akvaparku  Aquaforum (svět vody a relaxace (1 570 mvodní plochy), v hotelu Pawlik PO-NE, v hotelu Metropol PO-PÁ. V hotelu Pawlik je neomezená konzumace nápojů k večeři. V Aquaforum najdete teplou vodu v bazénech, tobogán 82 m, vodní skluzavky, vodní jeskyni, smíšenou finskou saunu, relaxační bazén s vodními atrakcemi – 32OC, plavecký bazén, dětský bazén s vodními atrakcemi 32OC , venkovní dětský bazén  32OC, vnitřní vířivku, celoroční venkovní vířivku, snack bar. V ceně je i parkování.

Děti do 11 let jsou bez procedur!

Cena nezahrnuje

lázeňský poplatek Kč 50/osoba/den – platba na místě.

Podobné zájezdy

Lázně na zkoušku, htl.Pawlik***+Metropol***

destinace: Česká republika, Západní Čechy, Františkovy Lázně

termín:24.10. (Ne) - 31.10. (Ne) 2021 (8 dní, 7 nocí) | změnit termín

doprava: Vlastní /

strava: Polopenze

Lázně na zkoušku, htl.Pawlik***+Metropol***
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Bena Tour, s.r.o. IČO: 25709992
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...