Cestovní agentura TRAVEL TIME Jana Sedláková Mladá Boleslav

PAM - Jáchymov - DOVOLENÁ V KRUŠNÝCH HORÁCH (7)

kufr pdf

Termín:04.12. (So) - 11.12. (So) 2021

změnit termín

Délka pobytu:8 dní, 7 nocí

ID hotelu:976209

Doprava:Vlastní

Odletové místo:

Strava:Polopenze

Cena: 5 090 Kč

Stravování
polopenze
KDE BUDETE SPÁT
2 - lůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek, Spr.+WC, SAT/TV. Některé pokoje mají balkon, bez poplatku (pouze jako nezávazné přání klienta). Pokoje jsou rozmístěné v některé budově střediska (CK negarantuje konkrétní budovu, vše pouze jako nezávazné přání klienta). Neobsazené lůžko v pokoji se netoleruje.
VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
Středisko se skládá z hotelů Bellevue a hotelu Petr a Depandance Bellevue a Depandance Petr. Hotel Bellevue: hotelová restaurace s vyhlídkovou terasou Hotel Petr: hotelová restaurace, dětské hřiště a hned vedle něj zvířecí safari Dále pro hosty v areálu k dispozici: sauna s výhledem na Klínovec, možnost masáží, lyžárna a úschovna horských kol
FORMA STRAVY
polopenze - snídaně bufet, večeře výběrem ze 3 menu o 2 chodech (polévka, hl. jídlo). Možnost dokoupení obědů na místě.
TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY
- Božídarské rašeliniště - Boží Dar - nejvýše položená obec - Hrad Perštejn - Zámek Bečov nad Teplou - Naučná stezka Vlčí jámy, Klínovec a Plešivec - Kurort Oberwiesenthal - Lázně - Lázně Jáchymov - Kovářská - Muzeum (expozice věnována nejtěžší letecké bitvě 2. světové války) - Měděnec - štola Marie pomocné a Malachitové jeskyně - Karlovy Vary

Boží Dar -  Najdete ho 8 km od hotelu. Boží dar je nejvýše položené město v České republice. Sídlí tu tzv. Ježíškova pošta, celoročně je pro malé i velké k dispozici Ježíškova cesta plná zábavy a úkolů.

Muzeum Jana Bechera (16 km) - Jan Becher Muzeum dnes najdete v původní budově, kde se likér po 150 let vyráběl. Najdete tu tak unikátní skleněný Becherovod, sklepy, sudy a další předměty spojené s historií tohoto slavného nápoje.

Alžbětiny lázně (16 km) - lázně jsou pojmenované po císařovně Sissi jsou jednou z nejkrásnějších architektonických památek Karlových Varů. Svým hostům nabízí široké spektrum léčebných, relaxačních a wellness procedur, při kterých se používá vřídelní voda z karlovarských pramenů.

Vřídlo a Vřídelní kolonáda v Karlových Varech (16 km) - řídlo, nejteplejší a nejvydatnější pramen, je jedním ze symbolů Karlových varů. Až 72 °C horký gejzír minerální vody najdete v srdci Vřídelní lázeňské kolonády. 

Sklárna Moser (16 km) -  na výběr je prohlídka sklářské hutě, kde se seznámíte s prací sklářských mistrů. VIP okruh sklárnou, kde kromě hutě navštívíte i brusičskou či malířskou dílnu. Zavítejte i do muzea, které se zaměřuje na historii sklárny i její nejvýznamnější výrobky a jejich slavné majitele.

Rozhledna Diana (16 km) - chcete-li se projít nádhernými lázeňskými lesy a také se na město a okolí podívat z výšky, pak si udělejte procházku ke kamenné rozhledně Diana. Procházku si poté můžete prodloužit lesními stezkami až k Jelenímu skoku (1 km), nebo na druhou stranu k vyhlídce Karla IV. U rozhledny najdete také Minizoo, dětské hřiště a Motýlí dům.

Vánoční dům (18 km) - v Zámečku Doubí kousek od Karlových Varů se nachází Vánoční dům. Jedná se o první a jediný vánoční dům v České republice, který přináší návštěvníkům vánoční výzdobu v nebývalém rozsahu. Několik expozic - prodejní výstavu, Muzeum Vánoc, Muzeum medvídků a Kouzelné městečko atd.

Slavkovský les (29 km) - vydejte se třeba po naučné stezce Šibeniční vrch, která vede k popravišti ze 16. století, které má podobu kamenné kruhové stavby. Na výběr je však mnohem více stezek - Bečovská panoramatická stezka, Kladské rašeliny či Svatošské skály. Krásný je také památný buk nad Bečovem či lípa u fary v Bečově.

DALŠÍ SLUŽBY
Dětská postýlka: zdarma (dle dostupnosti) pro dítě do 2,99 let
POBYT S DĚTMI
Jedno dítě do 2,99 let bez nároku na lůžko s polopenzí ZDARMA. Dítě zdarma povoleno v doprovodu 2 plně platících osob na pokoji.
MOŽNOST KOUPÁNÍ
Aquacentrum AGRICOLA v Lázních Jáchymov (6 km) - bazén se dvěma plaveckými dráhami, dětský bazének s vodopádem, tobogán. Koupaliště v Ostrově (15 km) Bazénové centrum KV Arena Karlovy Vary (17 km) - vodní svět pro celou rodinu se spoustou vodních atrakcí: tobogán, masážní podvodní lavice a trysky, chrliče, perlička, vířivka, pára, sauna aj. AQUAPARK v Klášterci nad Ohří (35 km) - bazény mnoha velikostí, tvarů a hloubek, skokánky, divoká voda, skluzavky, vodní hřiby a masážní bublinkové koupele. Je zde i možnost sportovního vyžití - 6 kurtů, plážový volejbal a fotbal, stolní tenis, kuželky a petangue.
PARKOVÁNÍ
zdarma
POBYT SE ZVÍŘETEM
bez poplatku
POLOHA UBYTOVÁNÍ
Hotelové středisko PAM se nachází 2 km od lázeňského městečka Jáchymov, 6 km od hraničního přechodu Boží Dar v Krušných horách. Karlovy Vary jsou jen 25 km daleko. Je to ideální místo pro turistiku, cykloturistiku a poznávání krás Krušných hor a okolí. Sportovní aktivity v blízkosti areálu: dětské hřiště, kola, lukostřelba, adrenalinové zážitky, lezecká stěna, nordic walking, střelba z malorážky, lyžování, snowboardování, turistika, cykloturistika aj.
NEPŘEHLÉDNĚTE
Pobyt začíná nástupem od 14:00 hod a večeří (orientační čas: od 18:00 do 20:00 hod) v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod v den odjezdu.
PŘÍJEZD AUTEM
Autem do Chomutova, pak přes Ostrov do Jáchymova po silnici č. 25, v Jáchymově směr Nové Město. U autobusové zastávky "Nové město" odbočit dolů k Bergzentrum Pam. Parkování u hotelu.
PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusem do Karlových Varů nebo Ostrova nad Ohří a odtud dále do Jáchymova, zastávka "Nové Město" (cca 250 m od hotelu) nebo zastávka "Jáchymov - radnice" (cca 1,5 km od hotelu). Z Prahy jezdí přímý autobus do Jáchymova (zastávka "Jáchymov - radnice, cca 1,5 km). Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.
PŘÍJEZD VLAKEM
Vlakem do Ostrova nad Ohří (10 km) a odtud autobusem do Jáchymova zastávka "Nové Město" (cca 250 m od hotelu) nebo zastávka "Jáchymov - radnice" (cca 1,5 km). Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.
PROGRAMOVÝ POBYT č.1
DOVOLENÁ V KRUŠNÝCH HORÁCH (5 dní / 4 noci, nástup libovolný) - 4x ubytování s polopenzí (snídaně formou bufetu, večeře výběrem ze 3 menu o 2 chodech - polévka, hl. jídlo) - 1x káva se zákuskem BONUSY ZDARMA: - volný vstup na sportovní hřiště - rekreační poplatek - Wi-Fi pouze v restauraci - parkování BONUS pro seniory nad 60 let: - denně možnost zabalení obědového balíčku na výlet u snídaně - 10% sleva na místě placené masáže.
PROGRAMOVÝ POBYT č.2
DOVOLENÁ V KRUŠNÝCH HORÁCH (6 dní / 5 nocí, nástup libovolný) - 5x ubytování s polopenzí (snídaně formou bufetu, večeře výběrem ze 3 menu o 3 chodech - polévka, hl. jídlo, dezert) - 1x káva se zákuskem BONUSY ZDARMA: - volný vstup na sportovní hřiště - rekreační poplatek - Wi-Fi - parkování BONUS pro seniory nad 60 let: - denně možnost zabalení obědového balíčku na výlet u snídaně - 10% sleva na místě placené masáže.
PROGRAMOVÝ POBYT č.3
DOVOLENÁ V KRUŠNÝCH HORÁCH (8 dní / 7 nocí, nástup sobota nebo neděle) - 7x ubytování s polopenzí (snídaně formou bufetu, večeře výběrem ze 3 menu o 3 chodech - polévka, hl. jídlo, dezert) - 2x káva se zákuskem BONUSY ZDARMA: - volný vstup na sportovní hřiště - rekreační poplatek - Wi-Fi - parkování BONUS pro seniory nad 60 let: - denně možnost zabalení obědového balíčku na výlet u snídaně - 10% sleva na místě placené masáže.
LYŽOVÁNÍ
Skiareál Klínovec- Areál se nachází 7 km od hotelu. V areálu se můžete těšit na celkem 6 lyžařských vleků, včetně moderního snowparku s U rampou i dětských sjezdovek. V okolí najdete také více než 30 kilometrů upravovaných běžeckých tratí. Ski areál Boží Dar- Neklid(4km) https://www.bozidar.cz/cs/aktivity/zimni/sjezdove-lyzovani/skiareal-bozi-dar.html Ski areál Plešivec(5km) https://skiarealplesivec.com/cs Lyžování v krušných horách(8km) https://www.krusnohorci.cz/lyzarske-arealy Ski areál nad Kostelem(13km) https://krusnehory.cz/skiarealy/skiareal-nove-hamry-nad-kostelem/
CELKOVÁ KAPACITA
Hotel Bellevue: 12 pokojů Depandance Petr: 8 pokojů Hotel Petr: 7 pokojů Depandance Bellevue: 8 pokojů
REKREAČNÍ POPLATEK
v ceně
AKČNÍ NABÍDKA
TÝDEN V KRUŠNÝCH HORÁCH S POLOPENZÍ ZA 5 090 Kč
URČITĚ OCENÍTE
Proč horské středisko PAM Jáchymov: - zvířecí safari a dětské hřiště - sauna s výhledem na Klínovec
PROGRAMOVÝ POBYT č.4
DOVOLENÁ V KRUŠNÝCH HORÁCH (4 dny / 3 noci, nástup libovolný) - 3x ubytování s polopenzí (snídaně formou bufetu, večeře výběrem ze 3 menu o 3 chodech - polévka, hl. jídlo, dezert) - 1x káva se zákuskem BONUSY ZDARMA: - volný vstup na sportovní hřiště - rekreační poplatek - Wi-Fi - parkování BONUS pro seniory nad 60 let: - denně možnost zabalení obědového balíčku na výlet u snídaně - 10% sleva na místě placené masáže.

Podobné zájezdy

PAM - Jáchymov - DOVOLENÁ V KRUŠNÝCH HORÁCH (7)

destinace: Česká republika, Západní Čechy, Jáchymov

termín:04.12. (So) - 11.12. (So) 2021 (8 dní, 7 nocí) | změnit termín

doprava: Vlastní /

strava: Polopenze

PAM - Jáchymov - DOVOLENÁ V KRUŠNÝCH HORÁCH (7)
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Atis a.s. IČO: 25351117
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...