Cestovní agentura TRAVEL TIME Jana Sedláková Mladá Boleslav

Spec.akce 4=3 noci platby, hotel Pawlik**** + Metropol***

kufr pdf

Termín:26.09. (Ne) - 30.09. (Čt) 2021

změnit termín

Délka pobytu:5 dní, 4 noci

ID hotelu:946173

Doprava:Vlastní

Odletové místo:

Strava:Polopenze

Cena: 6 810 Kč

Poloha

Františkovy Lázně jsou městem, kde si tradice podávají ruku se současností. První písemné zmínky o minerálních pramenech v této oblasti jsou z r. 1502. Kultivací prvního léčivého pramene započala čilá stavební činnost, která byla velmi pečlivě plánována a řízena směrem k jedinečnému architektonickému celku, citlivě zasazenému do okolní krajiny a v r. 1793 byl položen základní kámen prvního lázeňského hotelu Loimann-Badehaus (Tři lilie).

Františkolázeňská léčebná kúra využívá výlučně místních přírodních léčivých zdrojů v té nejvyšší kvalitě, uplatňuje tradiční léčebné postupy a zároveň aplikuje metody nejmodernější medicíny a je vedena odbornými lékaři. Toto malé město, ale velké lázně si zachovaly jedinečný historický ráz a nabízí krásnou přírodu v okolí. Půvab i blahodárné účinky léčby ocenili významní hosté, jako byli J. W. Goethe, František I., rakouský císař, Kníže Metternich, Ludwig van Beethoven, Johann Strauss, Božena Němcová, Vítězslav Nezval, Franz Kafka, prezidenti Havel i Klaus. Nyní se k nim můžete připojit i Vy!

Hotely PAWLIK-AQUFORUM 4* a METROPOL 3*, se nacházejí v centru lázní.  Hotel Pawlik se skládá ze 2 budov A a B, které jsou spojeny skleněnou chodbou.

Vybavení

recepce, restaurace, výtah, bezplatná WIFI ve společných prostorách, knihovna, internetový koutek, společenská místnost, nabídka kulturních programů a výletů. Hotel Pawlik  má vlastní Lázeňskou kliniku a Aquaforum. Hotel Metropol má vlastní balneocentrum.  

Ubytování

hotel Pawlik-Aquaforum - dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky  mají koupelnu/WC, fén, župan,  internet, TvSat, telefon, minibar a  trezor. Hotel Metropol - dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, koupelnou/WC, fénem, županem (za poplatek), internetem za poplatek,  TvSat, ledničkou, telefonem a trezorem. 

Stravování

polopenze – snídaně formou bufetu, večeře – tříchodové menu. 

Cena zahrnuje

4x ubytování s polopenzí, uvítací přípitek,   4x léčebné  procedury (aromatická masáž, klasická masáž, relaxační koupel, parafinový zábal rukou) – procedury , v hotelu Metropol  2x dvouhodinový vstup do Aquafora (svět vody a relaxace (1 570 mvodní plochy), v hotelu Pawlik neomezený vstup. Volný vstup na živou hudební produkci  v barech vybraných lázeňských hotelů. V hotelu Pawlik je neomezená konzumace nápojů k večeři. V Aquaforu najdete teplou vodu v bazénech, tobogán 82 m, vodní skluzavky, vodní jeskyni, smíšenou finskou saunu, relaxační bazén s vodními atrakcemi – 32OC, plavecký bazén, dětský bazén s vodními atrakcemi 32OC , venkovní dětský bazén  32OC, vnitřní vířivku, celoroční venkovní vířivku, snack bar. 

Cena nezahrnuje

lázeňský poplatek Kč 35/osoba/den – platba na místě. U pobytu o vánocích je povinný příplatek za gala štědrovečerní večeři ve výši Kč 1.280. Příplatek za plnou penzi: hotely Pawlik Kč 450/1 oběd, hotel Metropol Kč 320/1 oběd. U obědů v hotelu Pawlik je  rovněž neomezená konzumace nápojů.  

Služby za poplatek

denní tisk, parkování u hotelu, půjčovna jízdních kol (Bike Station Pawlik) a nordic walking holí, praní a žehlení prádla.

Akvapark

Je největší a nejkrásnější akvapark českých lázní o celkové rozloze 4 000 m2. Má 6 vnitřních a venkovních bazénů s atrakcemi – rekreační, plavecký a dětský bazén, vnitřní i celoroční venkovní vířivku, vodní jeskyni, tobogán, saunu.

Venkovní areál má privátní Sluneční louku o rozloze 1 500 m2 s lehátky, slunečníky,  občerstvením, suchým Kneippovým chodníkem  a přímým vstupem do venkovního areálu Aquaforum.  V akvaparku se nachází  lesopark o rozloze 1 000 m2 s naučnou stezkou, dětským hřištěm, ohništěm, slunečními lehátky, posilovacími stroji.

Podobné zájezdy

Spec.akce 4=3 noci platby, hotel Pawlik**** + Metropol***

destinace: Česká republika, Západní Čechy, Františkovy Lázně

termín:26.09. (Ne) - 30.09. (Čt) 2021 (5 dní, 4 noci) | změnit termín

doprava: Vlastní /

strava: Polopenze

Spec.akce 4=3 noci platby, hotel Pawlik**** + Metropol***
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Bena Tour, s.r.o. IČO: 25709992
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...