Cestovní agentura TRAVEL TIME Jana Sedláková Mladá Boleslav

Víkend v hotelu Pawlik a Metropol

kufr pdf

Termín:27.10. (St) - 29.10. (Pá) 2021

změnit termín

Délka pobytu:3 dny, 2 noci

ID hotelu:946172

Doprava:Vlastní

Odletové místo:

Strava:Polopenze

Cena: 4 350 Kč

Poloha

Františkovy Lázně jsou městem, kde si tradice podávají ruku se současností. První písemné zmínky o minerálních pramenech v této oblasti jsou z r. 1502. Kultivací prvního léčivého pramene započala čilá stavební činnost, která byla velmi pečlivě plánována a řízena směrem k jedinečnému architektonickému celku, citlivě zasazenému do okolní krajiny a v r. 1793 byl položen základní kámen prvního lázeňského hotelu Loimann-Badehaus (Tři lilie).

Františkolázeňská léčebná kúra využívá výlučně místních přírodních léčivých zdrojů v té nejvyšší kvalitě, uplatňuje tradiční léčebné postupy a zároveň aplikuje metody nejmodernější medicíny a je vedena odbornými lékaři. Toto malé město, ale velké lázně si zachovaly jedinečný historický ráz a nabízí krásnou přírodu v okolí. Půvab i blahodárné účinky léčby ocenili významní hosté, jako byli J. W. Goethe, František I., rakouský císař, Kníže Metternich, Ludwig van Beethoven, Johann Strauss, Božena Němcová, Vítězslav Nezval, Franz Kafka, prezidenti Havel i Klaus. Nyní se k nim můžete připojit i Vy!

Hotely PAWLIK-AQUFORUM 4* a METROPOL 3*, se nacházejí v centru lázní. Svým hostům nabízejí pohodlné ubytování v pokojích ve standardu 4* a 3*. Hotel Pawlik-Aquaforum se skládá ze 2 budov - A a B, které jsou propojeny skleněnou chodbou.

Vybavení

recepce, restaurace, výtah, bezplatná WIFI ve společných prostorách, knihovna, internetový koutek, společenská místnost, nabídka kulturních programů a výletů. Hotel Pawlik  má vlastní Lázeňskou kliniku a Aquaforum. Hotel Metropol má vlastní balneocentrum.  

Ubytování

hotel Pawlik-Aquaforum - dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky  mají koupelnu/WC, fén, župan,  internet, TvSat, telefon, minibar a  trezor. Hotel Metropol - dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, koupelnou/WC, fénem, županem (za poplatek), internetem za poplatek,  TvSat, ledničkou, telefonem a trezorem.

Stravování

polopenze – snídaně formou bufetu, večeře – tříchodové menu v hotelu Metropol. V hotelu Pawlik snídaně i večeře formou bufetu, navíc neomezená konzumace teplých i studených nápojů k večeři (nealko, pivo, víno). Lze zajistit i plnou penzi. 

Cena zahrnuje

2x ubytování, uvítací přípitek,  polopenzi, 2x léčebné  procedury ( klasická masáž, relaxační koupel,    hotel Metropol -2x dvouhodinový vstup do Aquafora (svět vody a relaxace (1 570 mvodní plochy), hotel Pawlik – neomezený vstup do Aquafora,   volný vstup na živou hudební produkci  v barech vybraných lázeňských hotelů. V hotelu Pawlik-Aquaforum je navíc neomezená konzumace nápojů k večeři. V Aquaforu najdete teplou vodu v bazénech, tobogán 82 m, vodní skluzavky, vodní jeskyni, smíšenou finskou saunu, relaxační bazén s vodními atrakcemi – 32OC, plavecký bazén, dětský bazén s vodními atrakcemi -32OC , venkovní dětský bazén  32OC, vnitřní vířivku, celoroční venkovní vířivku, snack bar. 

Cena nezahrnuje

lázeňský poplatek Kč 50/osoba/den – platba na místě. U pobytu o vánocích je povinný příplatek za gala štědrovečerní večeři ve výši Kč 1.280. Příplatek za plnou penzi: hotely: Pawlik Kč 450/1 oběd,  Metropol Kč 320/1oběd. U obědů v hotelu Pawlik je  rovněž neomezená konzumace nápojů.  

Služby za poplatek

denní tisk, parkování u hotelu, půjčovna jízdních kol (Bike Station Pawlik) a nordic walking holí, praní a žehlení prádla.  

Domácí mazlíčci

jsou vítáni za poplatek - platba na místě.

Akvapark

Je největší a nejkrásnější akvapark českých lázní o celkové rozloze 4 000 m2. Má 6 vnitřních a venkovních bazénů s atrakcemi – rekreační, plavecký a dětský bazén, vnitřní i celoroční venkovní vířivku, vodní jeskyni, tobogán, saunu.

Venkovní areál má privátní Sluneční louku o rozloze 1 500 m2 s lehátky, slunečníky,  občerstvením, suchým Kneippovým chodníkem  a přímým vstupem do venkovního areálu Aquaforum.  V akvaparku se nachází  lesopark o rozloze 1 000 m2 s naučnou stezkou, dětským hřištěm, ohništěm, slunečními lehátky, posilovacími stroji.

Podobné zájezdy

Víkend v hotelu Pawlik a Metropol

destinace: Česká republika, Západní Čechy, Františkovy Lázně

termín:27.10. (St) - 29.10. (Pá) 2021 (3 dny, 2 noci) | změnit termín

doprava: Vlastní /

strava: Polopenze

Víkend v hotelu Pawlik a Metropol
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Bena Tour, s.r.o. IČO: 25709992
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...