Cestovní agentura TRAVEL TIME Jana Sedláková Mladá Boleslav

ZÁMEK ZBIROH - Zbiroh - DOVOLENÁ NA ZÁMKU ZBIROH (5)

kufr pdf

Termín:07.07. (Čt) - 12.07. (Út) 2022

změnit termín

Délka pobytu:6 dní, 5 nocí

ID hotelu:980598

Doprava:Vlastní

Odletové místo:

Strava:Polopenze

Cena: 10 190 Kč

Stravování
polopenze
KDE BUDETE SPÁT
2 - lůžkové pokoje STANDARD (20 m²), vana + WC, fén, TV, trezor. Pokoje s možností dětské přistýlky na dotaz. Pokoje s balkonem nejsou k dispozici.
VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
recepce, restaurace Zámecká krčma U Rudolfovy kratochvíle. Wellness centrum (bazén, vířivka, sauna, solárium), v areálu minigolf, kulečník, petanque, kriket, šipky, stolní tenis, lanové centrum, fitness, parkoviště.
FORMA STRAVY
Polopenze. Možnost dokoupení obědů na místě.
TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY
Tipy na výlety: hrady Křivoklát, Točník, Žebrák a Radeč (do 20 km) Koněpruské jeskyní (32 km) ZOO Plzeň (40 km)
POBYT S DĚTMI
Jedno dítě do 1,99 let bez nároku na lůžko s polopenzí ZDARMA. Dítě zdarma a dětská cena povolena v doprovodu 2 plně platících osob.
MOŽNOST KOUPÁNÍ
hotelový relaxační bazén Krytý bazén a letní aquapark HOŘOVICE (17 km), krytý bazén a koupaliště ROKYCANY (22 km).
PARKOVÁNÍ
zdarma
POBYT SE ZVÍŘETEM
NEPOVOLEN
POLOHA UBYTOVÁNÍ
Chateau hotel Zbiroh**** je jediným hotelem, kde můžete strávit noc v komnatách, ve kterých pobývali takoví velikáni jako císař Rudolf II., Karel IV., Zikmund nebo osobnosti Alfons Mucha, Ema Destinová a další. Nejstarší české šlechtické sídlo se nachází v okrese Rokycany a leží na rozhraní CHKO Křivoklátsko a brdských lesů, cca 40 km od Plzně a 45 km od Prahy. Původní hradní části dodnes dominuje nejstarší samostatně stojící hlásná věž na našem území, najdete zde vůbec nejhlubší studnu v Evropě a jako perla ji zdobí jedna z nejstarších hradních kaplí u nás. Svou dnešní podobu rozlehlého renesančního zámeckého sídla Zbiroh získává v samotném závěru 16. století, v držení císaře Rudolfa II. Habsburského. Okolí nabízí plno možnosti pro výlety: hrady Křivoklát, Točník, Žebrák a Radeč (do 20 km), Koněpruské jeskyně (32 km), ZOO Plzeň (40 km) aj.
NEPŘEHLÉDNĚTE
Pobyt začíná nástupem od 14.00 hod a večeří v den nástupu nebo snídaní druhý den ráno (dle výběru). Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 11.00 hod v den odjezdu.
PŘÍJEZD AUTEM
Z Prahy směr Beroun, EXIT 41 Zbiroh / Cerhovice. Z Plzně směr Rokycany, EXIT 41 Zbiroh / Cerhovice. Přímo v areálu zámku je k dispozici parkoviště. Pro vjezd využijte zámeckou bránu (z města miřte stále do kopce, až přijede k bráně s červeným domkem zahradníka po pravé straně)
PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusem do obce Zbiroh, zastávka U Slunce, odkud je to již přímo k zámku za stálého stoupání 1 km. Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.
PŘÍJEZD VLAKEM
Vlakem do stanice - zastávka Kařez (4 km). Odtud autobusem do obce Zbiroh, zastávka U Slunce, odkud je to již přímo k zámku za stálého stoupání 1 km. Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.
PROGRAMOVÝ POBYT č.1
DOVOLENÁ NA ZÁMKU ZBIROH (5 dní / 4 noci), nástup libovolný - uvítací přípitek (v den příjezdu) - 4x ubytování se snídaní v Zámecké krčmě - 3x 2-chodová večeře v zámecké restauraci (první večeře v den příjezdu nebo druhý den pobytu) - 1x prohlídka zámku Zbiroh (1. okruh) - volný vstup do zámeckého parku - 1x hodina minigolfu / pobyt (dle počasí) - 1x za pobyt odpolední káva nebo čaj v restauraci se zámeckými koláčky BONUSY ZDARMA: - Wi-Fi - parkování - ruské kuželky, obří šachy, kriket (dle počasí) - rekreační poplatek - SLEVA 20% na masáže - SLEVA 25% na vstup do wellness
PROGRAMOVÝ POBYT č.2
DOVOLENÁ NA ZÁMKU ZBIROH (6 dní / 5 nocí), nástup libovolný - uvítací přípitek (v den příjezdu) - 5x ubytování se snídaní v Zámecké krčmě - 4x 2-chodová večeře v zámecké restauraci (první večeře v den příjezdu nebo druhý den pobytu) - 1x prohlídka zámku Zbiroh (1. okruh) - volný vstup do zámeckého parku - 1x hodina minigolfu / pobyt (dle počasí) - 1x za pobyt odpolední káva nebo čaj v restauraci se zámeckými koláčky BONUSY ZDARMA: - Wi-Fi - parkování - ruské kuželky, obří šachy, kriket (dle počasí) - rekreační poplatek - SLEVA 20% na masáže - SLEVA 25% na vstup do wellness
REKREAČNÍ POPLATEK
v ceně
AKČNÍ NABÍDKA
DOVOLENÁ NA ZÁMKU - JÍST A SPÁT JAKO KNÍŽE
URČITĚ OCENÍTE
Proč Zámek Zbiroh: - nejstarší šlechtické sídlo v Čechách, nejhlubší studna v Evropě a nejstarší dochovaná samostatně stojící hlásná věž na našem území - zámek tří císařů - pobyt s prohlídkou zámku - ubytování v zámeckých komnatách - anglický park

Podobné zájezdy

ZÁMEK ZBIROH - Zbiroh - DOVOLENÁ NA ZÁMKU ZBIROH (5)

destinace: Česká republika, Západní Čechy, Zbiroh

termín:07.07. (Čt) - 12.07. (Út) 2022 (6 dní, 5 nocí) | změnit termín

doprava: Vlastní /

strava: Polopenze

ZÁMEK ZBIROH - Zbiroh - DOVOLENÁ NA ZÁMKU ZBIROH (5)
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Atis a.s. IČO: 25351117
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...