Cestovní agentura TRAVEL TIME Jana Sedláková Mladá Boleslav

LEONARDO HOTEL BUDAPEST - Budapest

kufr pdf

Termín:01.11. (Út) - 03.11. (Čt) 2022

změnit termín

Délka pobytu:3 dny, 2 noci

ID hotelu:988001

Doprava:Vlastní

Odletové místo:

Strava:Snídaně

Cena: 1 780 Kč

Stravování
snídaně
KDE BUDETE SPÁT
2 a 3 - lůžkové pokoje STANDARD (20 m²), Spr.+WC, SAT/TV, fén, minibar, telefon, Wi-Fi, klimatizace, kávovar na espresso Tchibo, láhev vody (zdarma), trezor na noteboo.
VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
recepce, lobby bar, restaurace a bistro, fitness, sauna, Wi-Fi, výtahy, terasa.
FORMA STRAVY
snídaně
PARKOVÁNÍ
Podzemní parkoviště je do odvolání uzavřeno. Alternativní podzemní parkování v blízkosti je k dispozici na adrese Mester utca 30-32 (5 minut chůze od hotelu). Více informací na hotelu.
POBYT SE ZVÍŘETEM
nepovolen
POLOHA UBYTOVÁNÍ
Leonardo Hotel Budapest se nachází v prosperující obchodní čtvrti Ferencváros, jen pár minut chůze od centra města a Dunaje . Žádný jiný 4hvězdičkový hotel v Budapešti není tak blízko letiště , což zajišťuje pohodlné cestování. Budapešťský hotel je ideální pro volný čas i obchodní cestující. V blízkosti impozantní secesní palác, dům parlamentu a bazilika svatého Stefana, Řada muzeí, Maďarská národní galerie a Národní muzeum, rušná ulice Ráday utca, slavné náměstí Vörösmarty nebo náměstí Trojice.
NEPŘEHLÉDNĚTE
Pobyt začíná nástupem od 15.00 hod a snídaní druhý den ráno. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 11.00 hod v den odjezdu.
PROGRAMOVÝ POBYT č.1
POZNEJTE BUDAPEŠŤ - ubytování se snídaní BONUSY ZDARMA: láhev vody na pokoji, Wi-Fi, pobytová taxy
CELKOVÁ KAPACITA
182 pokojů (4 pokoje bezbariérové)
AKČNÍ NABÍDKA
V BLÍZKOSTI CENTRA
URČITĚ OCENÍTE
Proč Leonardo Hotel Budapest: - ubytování v blízkosti centra města - ideální místo pro volný čas
TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY
Nákupní ulice "Vaci" 2,0 km Náměstí "Vörösmarty" - "Vörösmarty tér" 2,5 km Řetězový most 2,5 km Náměstí hrdinů - "Hősök tere" 4,0 km Maďarské národní divadlo 4,0 km Budínský hrad 4,0 km Maďarské národní muzeum 4,0 km Dovolená POD ROZHLEDNOU: Rozhledna „Alžbětina vyhlídka“ (vzdálenost 12,3 km), 527 m. n. m. Z rozhledny je možné vidět krásny kruhový výhled, k vyhlídce se dostanete pěší cestou, nebo využitím lanovky. Provozní doba (bez záruky): denně Vstupné (bez záruky): zdarma
MOŽNOST KOUPÁNÍ
Lázně Gellért (cca 2,5 km) www.gellertfurdo.hu Turecké lázně Király (cca 6 km) www.kiralyfurdo.hu Széchenyiho lázně (8 km) www.szechenyifurdo.hu Lázně na Markétině ostrově (cca 10 km) AQUAWORLD (cca 20 km) - 17 vnitřních a venkovních bazénů, 180 m dlouhá horská řeka, 11 skluzavek s různou délkou, bazén s umělým vlnobitím, bazén pro milovníky surfování, skokanská věž a mnoho dalších atrakcí. POZN. Vstup na některé skluzavky a atrakce je omezen výškou dítěte.
PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusem z Prahy/Brna do Budapeště (Flixbus 260), zastávka Budapest Kelenföld, bus station. Pěšky asi 200 m na zastávku metra Kelenföld. Metrem (M4) na zastávku Újbuda-központ. Pěšky na tramvajovou zastávku Újbuda-központ M, odtud tramvají (4) na zastávku Mester utca / Ferenc körút. Hotel je od zastávky vzdálený asi 500 m. Cesta autobusem z Prahy bez přestupu trvá cca 7 h a 40 min. Cesta autobusem z Brna bez přestupu trvá cca 4 h a 30 min. Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz
PŘÍJEZD VLAKEM
Vlakem z Prahy/Brna do Budapeště (RegioJet 1031/1035), stanice Budapest-Kelenföld. Metrem (M4) na zastávku Móricz Zsigmond körtér. Pěšky na tramvajovou zastávku Móricz Zsigmond körtér M, odtud tramvajem (6) na zastávku Mester utca / Ferenc körút. Hotel je od zastávky vzdálený asi 500 m. Cesta vlakem z Prahy bez přestupu trvá cca 7 h a 40 min. Cesta vlakem z Brna bez přestupu trvá cca 4 h a 20 min. Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz

Podobné zájezdy

LEONARDO HOTEL BUDAPEST - Budapest

destinace: Maďarsko, Budapešť a okolí, Budapešť

termín:01.11. (Út) - 03.11. (Čt) 2022 (3 dny, 2 noci) | změnit termín

doprava: Vlastní /

strava: Snídaně

LEONARDO HOTEL BUDAPEST - Budapest
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Atis a.s. IČO: 25351117
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...