Cestovní agentura TRAVEL TIME Jana Sedláková Mladá Boleslav

NINOS GRAND BEACH ****

kufr pdf

Termín:14.06. (St) - 15.06. (Čt) 2023

změnit termín

Délka pobytu:2 dny, 1 noc

ID hotelu:1033121

Doprava:Letecky

Odletové místo:Praha

Strava:All inclusive

Cena: 11 002 Kč

Poloha
Nově zrekonstruovaný hotel se nachází nedaleko oblíbeného letoviska Parga a pouhých 18 km od města Prevezy. Je postaven na privilegovaném místě přímo u moře, na nádherné písečné pláži Kastrosukia s nejdelším pobřežím Středozemního moře. Hotel je obklopen krásnou rozlehlou zahradou plnou okrasných květin a stromů. Ubytování v tomto hotelu bylo navrženo tak, aby vás a vaši rodinu přivítalo pohodlí, luxus a styl. V blízkosti se nacházejí místní malebné taverny, kde můžete ochutnat místní pochoutky. Pouhých 10 km odtud je významné archeologické naleziště Nicopolis, město založené Oktavianem Augustem na památku jeho vítězství v bitvě u Aktia (roku 31 př.n.l.) proti Antoniovi a Kleopatře a cca 7 km se nachází archeologické naleziště Kassope s úžasným výhledem na Ambracianský záliv a Jónské moře.
Stravování
All inclusive: snídaně 7.30 - 10.00, obědy 12.30 - 14.30, večeře formou bufetu 19.00 do 21.30. Během jídla jsou v ceně místní nápoje (točené pivo, domácí víno, nealkoholické nápoje, voda (ne balená). All inclusive lze čerpat i v italské a řecké restauraci. Dále se zde nachází 2 ala carte restaurace (za poplatek).Během večeře v restauraci je vyžadován dress code smart casual (u mužů nejsou akceptovány krátké kalhoty).Hlavní bar je otevřen od 10.30 - 23.00, pool bar 10.00 - 23.00. Konzumace nápojů po 22:45 je zpoplatněna. Dopolední občerstvení v baru 11.00-12.30, 15.00 - 18.00 (čaj, káva, koláče a sušenky).
Balíček All inclusive zahrnuje lihoviny místní produkce (Ouzo, Gin, Vodka, Rum), točené pivo, domácí víno, nealkoholické nápoje, voda.
Všechny koktejly jsou vyráběny z místních nápojů.
Beach bar ala cart (za poplatek).
Vybavení
vstupní hala s recepcí, lobby a vnitřní bar, restaurace, bar u bazénu, snack bar, Wi-Fi ve všech prostorách (zdarma), bazény (lehátka a slunečníky zdarma), dětský bazén, dětské hřiště, lékařská služba na zavolání (za poplatek), parkování pro hotelové hosty (zdarma).
Pokoje
Dvoulůžkový pokoj: koupelna, klimatizace (zdarma), satelitní TV, mini lednička, bezpečnostní schránka (zdarma), fén, telefon a Wi-Fi, balkon nebo terasa.Dvolůžkový pokoj s výhledem na moře - viz Dvoulůžkový pokoj; výhled mořeDvoulůžkový pokoj superior - viz Dvoulůžkový pokoj; prostornější, možnost ubytování až 3 osobDvoulůžkový pokoj superior s výhledem na moře - viz Dvoulůžkový pokoj Superior; výhled na mořeRodinný pokoj s palandou - viz Dvoulůžkový pokoj; větší pokoj s palandouRodinný pokoj s palandou a bočním výhledem na moře - viz Rodinný pokoj s palandou; výhled mořeRodinný pokoj se 2 místnostmi, oddělené posuvnou stěnou a výhledem na moře Rodinný pokoj se 2 místnostmi, oddělené posuvnou stěnou s výhledem na moře přes river pool Junior Suita s výhledem na mořeJunior Suita se sdíleným bazénem a výhledem na moře - na vyžádání
Zábava
dva tematické večery týdně s živou hudbou a řeckými tanci.
Pláž
dlouhá písečná pláž s pozvolným vstupem do moře přímo u hotelu, (lehátka a slunečníky za poplatek).
Sport
Zdarma: stolní tenis, tenisový kurt, basketbalové hřiště, venkovní a vnitřní dětské hřiště.Za poplatek: půjčovna lodí.
Děti
venkovní a vnitřní dětské hřiště, dětský bazén.
All inclusive
snídaně 7.30 - 10.00, obědy 12.30 - 14.30, večeře formou bufetu 19.00 do 21.30. Během jídla jsou v ceně místní nápoje (točené pivo, domácí víno, nealkoholické nápoje, voda (ne balená). All inclusive lze čerpat i v italské a řecké restauraci. Dále se zde nachází 2 ala carte restaurace (za poplatek).Během večeře v restauraci je vyžadován dress code smart casual (u mužů nejsou akceptovány krátké kalhoty).Hlavní bar je otevřen od 10.30 - 23.00, pool bar 10.00 - 23.00. Konzumace nápojů po 22:45 je zpoplatněna. Dopolední občerstvení v baru 11.00-12.30, 15.00 - 18.00 (čaj, káva, koláče a sušenky).
Balíček All inclusive zahrnuje lihoviny místní produkce (Ouzo, Gin, Vodka, Rum), točené pivo, domácí víno, nealkoholické nápoje, voda.
Všechny koktejly jsou vyráběny z místních nápojů.
Beach bar ala cart (za poplatek).
Karty
VISA, MC/EC, DISCOVER, AMERICAN EXPRESS
Internet
Zdarma: Internet v celém objektu.
Poznámka
Oficiální třída: ****

Rozsah a kvalita výše uvedených služeb a aktivit může být ovlivněna zavedením případných hygienických či protiepidemických opatření v dané destinaci.
Informace k ubytování
Nově zrekonstruovaný hotel se nachází v blízkosti města Parga a pouhých 18 km od centra Prevezy. Je postaven na privilegovaném místě přímo u moře, na nádherné písečné pláži Kastrosukia s nejdelším pobřežím Středozemního moře. Hotel je obklopen krásnou rozlehlou zahradou plnou okrasných květin a stromů. Můžete si být jisti, že ubytování v tomto hotelu bylo navrženo tak, aby vás a vaši rodinu přivítalo v pohodlí, luxusu a stylu. V blízkosti se nacházejí místní malebné taverny, kde můžete ochutnat pochoutky, jako jsou grilované sardinky, krevety, doprovázené vínem, tsipourem nebo Ouzem. Pouhých 10 km odtud je významné archeologické naleziště Nicopolis, město založené Oktavianem Augustem na památku jeho vítězství v bitvě u Aktia (31 př.n.l.) proti Antoniovi a Kleopatře a cca 7 km se nachází archeologické naleziště Kassope s úžasným výhledem na Ambracianský záliv a Jónské moře.
Vzdálenosti
Pláž: 0
Vzdálenost od letiště: 20 km
Město Preveza: 18 km
Vybavení hotelu
vstupní hala s recepcí, lobby a vnitřní bar, restaurace, bar u bazénu, snack bar, Wi-Fi ve všech prostorách (zdarma), bazény (lehátka a slunečníky zdarma), dětský bazén, dětské hřiště, lékařská služba na zavolání (za poplatek), parkování pro hotelové hosty (zdarma).
Stravování v ceně
All inclusive: snídaně 7:30 do 10:00, obědy 12:30 do 14:30, večeře formou bufetu 19:00 do 21:30. Během jídla jsou v ceně místní nápoje (točené pivo, domácí víno, nealkoholické nápoje, voda (ne balená). All inclusive lze čerpat i v italské a řecké restauraci. Dále se zde nachází 2 ala carte restaurace (za poplatek).dopolední občerstvení v baru 11:00 do 12:30,odpolední čaj v baru 15:00 do 18:00 (čaj, káva, koláče a sušenky),
Během večeře v restauraci je vyžadován dress code smart casual (u mužů nejsou akceptovány krátké kalhoty).
Hlavní bar je otevřen od 10:30 do 23:00, pool bar 10:00 do 23:00. Konzumace nápojů po 22:45 je zpoplatněna.
Balíček All inclusive zahrnuje lihoviny místní produkce nebo lahvové lihoviny každého z nich druh (Ouzo, Gin, Vodka, Rum) točené pivo, domácí víno, nealkoholické nápoje, voda.
Všechny koktejly jsou vyráběny z místních nápojů. Horké nápoje: čaj a filtrovaná káva.
Beach bar ala cart (za poplatek).
Ostatní
4 hvězdičky
Sportovní aktivity za příplatek
půjčovna lodí

Podobné zájezdy

NINOS GRAND BEACH ****

destinace: Řecko, Lefkáda

termín:14.06. (St) - 15.06. (Čt) 2023 (2 dny, 1 noc) | změnit termín

doprava: Letecky / Praha

strava: All inclusive

NINOS GRAND BEACH
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Fischer, a.s. IČO: 26141647
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...