Jana Sedláková - CA Travel Time

Hermes Alexandria Club **** OA BELORIZONTE **** OKRUH MAYSKOU CIVILIZACÍ - BAHIA PRINCIPE TULUM Schladming - autobusový lyžařský zájezd Centara Villas Samui **** Gemini Alexandria Club ****

HOTEL:

DESTINACE:

DETAILY:

CENA:

ID: 874388

Hotel Holiday Polynesia ****

Termín: 20.12. (Pá) - 26.12. (Čt) 2019

Délka pobytu: 7 dní, 6 nocí

Doprava: Vlastní

Strava: All inclusive

Cena: 10 030 Kč

TripAdvisor cestovatelské recenze
  • Klimatizace
Popis
Benalmadena je živé město jen 19 km od Malagy. Je zde příjemné klima po celý rok. Několik kilometrů písčitých pláží s gastronomickým i sportovním zázemím jsou zárukou kvalitní dovolené zalité andaluským sluncem. Pobyt si můžete zpestřit třeba výletem do vnitrozemí do romantického městečka Mijas jen několik kilometrů od pobřeží, nebo dále přes „pueblos blancos“ do starobylého města Ronda. Děti ocení zábavní parky Selwo Marina a Tivoli World. Při pobřeží jezdí turistické autobusy.
Pobřežní promenáda s obchůdky, bary a restauracemi spojuje toto středisko se sousedním Torremolinos.
Poloha
Hotel je součástí hotelového komplexu HOLIDAY WORLD (Holiday Polynesia, Holiday Palace, Holiday World Resort, Holiday Village, Holiday Hydros), který se nachází mezi letovisky Fuengirola (6 km) a Torremuelle (Benalmadena 8 km).
Hotel Holiday Polynesia se nachází vzdušnou čarou 300 m od pláže, na pláž se musí přes centrální "vrátnici" (celý resort je oplocen a přísně hlídán) - cca 700 m na veřejnou pláž v mimosezóně.
Vybavení
V hotelu Polynesia je opravdu jako v Polynésii, skvělou atmosféru dotváří dekorace ve stylu polynéských ostrovů Bora Bora, Samoa.
Recepce, WiFi (zdarma ve společných prostorách, jinak 12 EUR/týden). 3 restaurace, snack bar, bar u bazénu. Bazén obklopený palmami, se sluneční terasou s lehátky a slunečníky, dětský bazén. Dětské hřiště, miniclub, zábavní programy, kino, bowling, herna s kulečníky a herními automaty, minigolf. Fitness, fotbal, tenis, basketbal, stolní tenis. Obchod se suvenýry, prádelna.
Spa (lázeňská zóna) - vnitřní bazén s hydromasážními lehátky a různými vodními masážními tryskami, finská sauna, turecké lázně, skotské střiky, masáže. Spa pro děti - bublinkové koupele. Fitness. Lázeňská zóna je za poplatek i pro hosty s all inclusive.
Plážový Beach club - (přímo u moře, cca 400 m), bazény pro dospělé a děti, jacuzzi, bazén s vlnami, skluzavky, restaurace, sluneční terasa s lehátky a slunečníky. Zdarma pouze v rámci all inclusive, jinak cca 6 EUR/dospělý/den a 4 EUR/dítě do 12 let/den. (v provozu duben-říjen, dle počasí). Hotel nabízí službu shuttle bus, který vozí klienty z hotelu do klubu a zpět (pouze v rámci otevírací doby clubu).
Ubytování
Klimatizované pokoje JUNIOR SUITE pro 2-4 osoby: ložnice se dvěma lůžky, obývací pokoj se dvěma lůžky (rozkládací pohovka) a malým kuchyňským koutem (lednice, mikrovlnná trouba). Koupelna a WC, fén, telefon, TV-SAT, trezor, balkón/terasa s bočním výhledem na moře. Přímý výhled na moře za příplatek.
Pokoje SUITE (za příplatek): vybavením odpovídají pokojům Junior Suite, ale na terase mají navíc vlastní jacuzzi.
Stravování
POLOPENZE ( snídaně + večeře) nebo PLNÁ PENZE (snídaně + obědy + večeře) nebo ALL INCLUSIVE.
Všechna jídla jsou podávána formou bufetu. Mezinárodní a katalánská kuchyně.
Možnost bezlepkové diety (nutno včas nahlásit).

All inclusive zahrnuje: snídani, oběd a večeři formou bufetu v restauraci, během jídel nealkoholické nápoje, pivo, víno a zmrzlinu. Svačinky (sendviče, pizza, hamburgery, párky, hranolky), zmrzlina pro děti. Místní nealkoholické (limonády, ovocné šťávy, voda, káva, čaj) a alkoholické nápoje (pivo, stolní víno, sangria, gin, vodka, rum, whisky a brandy) na baru. Zákaz alkoholu pro děti do 18 let.
Nabídka služeb v rámci all inclusive se může v jednotlivých hotelech lišit.

První a poslední služba: čerpání první a poslední služby závisí na příletových a odletových časech. V případě příletu v pozdních nočních hodinách může být první služba snídaně. V případě časných odletů může být poslední služba večeře den před odletem nebo snídaně v den odletu. Dle konkrétních letových časů si CK vyhrazuje právo na změnu bez nároku na náhradu nečerpaných služeb.


V ceně svátečních pobytů jsou i vánoční oběd 25.12. a silvestrovská galavečeře 31.12.
Doprava

DOPRAVA LETECKY - COSTA DEL SOL
Odlety z Prahy (PRG) do Malagy (AGP) a zpět 4 - 7x týdně. Přímý let trvá cca 3 hod. a 15 min., rezervujeme letenky na pravidelných linkových letech. Odlet z Prahy 18:05, přílet do Prahy 01:30 (druhý den po půlnoci). Nabízíme pobyty na libovolný počet nocí.
Letecká doprava s transferem do letovisek: Torremolinos, Benalmádena, Fuengirola, Marbella.

Ceny letenek ECONOMY LITE jsou zahrnuty v konečné kalkulaci a budou vám potvrzeny při rezervaci.
V ceně letenky ECONOMY LITE je
POUZE příruční zavazadlo o rozměrech max. 56x45x25 cm a hmotnosti do 8 kg.
Dokoupení dalšího odbaveného zavazadla: + 1.500 Kč. Max. hmotnost 23 kg. Dokoupená zavazadla si nemusí objednat každá cestující osoba.


Cena letecké dopravy
VŽDY ZAHRNUJE společný transfer z/na letiště Malaga. Transfer je zajištěn španělským partnerem s asistencí anglicky mluvícího zástupce, český delegát nečeká na klienty na letišti. Klienti obdrží v odbavení kompletní pokyny a mapičku, autobus čeká na klienty z více spojů, maximální doba čekání na odjezd autobusu je 60 min.
Individuální soukromý transfer - ceny na vyžádání.

Ke všem letenkám se vztahují tyto obchodní podmínky:

• Na objednané letenky se nevztahují běžné stornopodmínky a stornopoplatky CK CAMPANATOUR. Objednané a zaplacené letenky jsou nevratné a nepřenosné (tzn. stornopoplatek je 100%), k rezervaci letenek je potřeba celé přesné jméno dle platného cestovního dokladu klienta.
• Palivový příplatek může být doúčtován dle aktuální výše 3 týdny před odletem.
• Letenku obdrží cestující v elektronické podobě současně s informacemi k zájezdu, tj. 7 dní před
odletem.

VLASTNÍ DOPRAVA
Cestujete-li do Španělska vlastním vozem, můžeme nabídnout nocleh po cestě ve Francii (oblast Strasbourg, Dijon, Lyon, ... - dle přání klienta). Cena od 800 Kč/os./noc, snídaně od 200 Kč/os./noc. Cena platí pro ubytování na pokoji s vlastním příslušenstvím, nabídku konkrétního hotelu zašleme na vyžádání.
Ve Španělsku se dá parkovat na ulici zdarma, pokud není zpoplatněno nebo omezeno, na hotelových parkovištích nebo na dalších veřejných parkovištích. Veřejná parkoviště a hotelová parkoviště jsou zpoplatněná (8-20 EUR/den) a nejsou hlídaná.

Delegátské služby

Delegátský
servis v českém jazyce je garantovaný od 15.06. do 15.09., mimo toto období je
k dispozici v češtině telefonická asistence z ČR. 
Český delegát nečeká klienty na letišti a není přítomen při ubytování v hotelu,
je však k dispozici na telefonu po celou dobu pobytu a přichází za hosty na
plánovanou delegátskou schůzku 1x za pobyt.

Na hosty na letišti čeká místní zástupce přepravní společnosti, hosté se prokazují transferovým listem v anglickém jazyce. Na hotelu ubytovává hosty pracovník recepce na základě dvojjazyčného voucheru na ubytování.

 

Příplatky
Cestovní pojištění: za příplatek, viz www.campana.cz/pojisteni
Poznámka

Na pobřeží Costa del Sol nabízíme tyto výlety (většinou v AJ nebo NJ - mimo sezónu je nabídka výletů omezená):
GRANADA / ALHAMBRA - dosp. 69 EUR.
RONDA - dosp. 43 EUR.
GIBRALTAR - SHOPING - dosp. 19 EUR.
GIBRALTAR + ROCK TOUR - dosp. 42 EUR.
SEVILLA - dosp. 63 EUR.
CORDOBA - dosp. 61 EUR.
MAROKO / TANGER - dosp. 81 EUR.
aj…
Doporučujeme: Pokud se rozhodnete pro nějaký výlet s anglicky nebo německy mluvícím průvodcem, doporučujeme přibalit na cestu český bedekr, který může nahradit složitější výklad v cizím jazyce, a jehož součástí jsou i mapky měst a areálů.

OBECNÁ PRAVIDLA pro ubytování v hotelech na Costa del Sol
Prázdninová letoviska: Mimo hlavní sezónu, tedy v období od listopadu do dubna, bývají některá zařízení zavřená (zábavní podniky, vodní venkovní parky, sezónní restaurace a obchody).
Při ubytování s all inclusive: V rámci služeb all inclusive mohou být v ceně např.: vstup do wellness/spa, fitness, beach clubu, služby shuttle busu (pokud hotel nabízí), využívání různých sportovišť apod. Nabídka se u jednotlivých hotelů liší. Pokud klienti čerpají ubytování pouze s polopenzí nebo plnou penzí, musí za výše uvedený servis (pokud hotel nabízí) platit. Některé hotely podmiňují all inclusive služby zálohovaným náramkem.
Sportoviště, sportovní vyžití: Např. tenis, stolní tenis, minigolf, fitness aj. jsou za poplatek. Rezervace a platba na recepci (pokud nemáte objednaný all inclusive a tento servis není zahrnutý v ceně).
Venkovní bazény: V provozu dle počasí, zpravidla od června do září.
Vnitřní bazény: V provozu dle počasí, zpravidla v mimosezóně od října do května.
Zábavní programy: Hotely většinou organizují během hlavní sezóny, tj. cca od června do září. Zahrnuje programy jak pro dospělé (taneční show, disko, aerobik, vodní sporty, soutěže…), tak i pro děti (disko, soutěže…). Tyto programy jsou zdarma pro všechny klienty, nejsou v češtině. Při mimosezónních pobytech od listopadu do dubna je nabídka omezená.
Miniclub: funguje většinou pro děti od 3 nebo 4 let, hotely nabízejí většinou během hlavní sezóny, tj. od června do září. Nabídka se u jednotlivých hotelů liší, v miniclubech se na děti nemluví česky.
Trezor: Může být za poplatek (+ kauce, pokud má trezor klíč).
TV-SAT: Může se skládat kauce na ovladač.
Minibar: Nápoje v minibaru jsou za poplatek, ceník je na pokoji k dispozici. Platba při odjezdu v recepci.

Pláž
Písčitá pláž s jemným tmavším pískem. Vstup do vody pozvolný. Pronájem lehátek a slunečníků na pláži.
V ceně

Pobyt v hotelu s vybraným
typem stravování na daný počet nocí a vybraným typem dopravy, ložní prádlo, ručníky,
úklid, spotřeba vody a energií, služby delegáta, resp. telefonická asistence. U
letecké dopravy autobusový transfer letiště - hotel - letiště.


Jiné a prodloužené termíny jsou možné na
vyžádání.

Slevy
Osoby na přistýlce (slevy platí v případě dvou plně platících osob):
1. dítě 2-12,99 let ZDARMA.
2. dítě 2-12,99 let sleva 50%.
Osoba nad 13 let sleva 25%.

Slevy za včasný nákup (z ceny ubytování):
Sleva 15% při nákupu do 31.12. a sleva 10% při nákupu do 28.02., platí pro pobyt v období 01.11.-30.04.
Sleva 6% při zakoupení do 28.02. - letní pobyty
Sleva 4% při zakoupení do 30.04. - letní pobyty
Tyto slevy jsou již zohledněné v koncových cenách.

Speciální slevy pro zvýhodněné skupiny zákazníků(senioři, novomanželé, studenti / učitelé, osoby ZTP, zdravotníci) a slevy pro věrné klienty nejsou v cenách zohledněny, vyžádejte si jejich uznání u svého prodejce. Více informací o slevách najdete na www.campana.cz/stranky/o-nas/slevy-a-vyhody
Příplatky
Cestovní pojištění: za příplatek, viz www.campana.cz/pojisteni
Poznámka
OBECNÁ PRAVIDLA pro ubytování v hotelech na Costa del Sol
Prázdninová letoviska: Mimo hlavní sezónu, tedy v období od listopadu do dubna, bývají některá zařízení zavřená (zábavní podniky, vodní venkovní parky, sezónní restaurace a obchody).
Při ubytování s all inclusive: V rámci služeb all inclusive mohou být v ceně např.: vstup do wellness/spa, fitness, beach clubu, služby shuttle busu (pokud hotel nabízí), využívání různých sportovišť apod. Nabídka se u jednotlivých hotelů liší. Pokud klienti čerpají ubytování pouze s polopenzí nebo plnou penzí, musí za výše uvedený servis (pokud hotel nabízí) platit. Některé hotely podmiňují all inclusive služby zálohovaným náramkem.
Sportoviště, sportovní vyžití: Např. tenis, stolní tenis, minigolf, fitness aj. jsou za poplatek. Rezervace a platba na recepci (pokud nemáte objednaný all inclusive a tento servis není zahrnutý v ceně).
Venkovní bazény: V provozu dle počasí, zpravidla od června do září.
Vnitřní bazény: V provozu dle počasí, zpravidla v mimosezóně od října do května.
Zábavní programy: Hotely většinou organizují během hlavní sezóny, tj. cca od června do září. Zahrnuje programy jak pro dospělé (taneční show, disko, aerobik, vodní sporty, soutěže…), tak i pro děti (disko, soutěže…). Tyto programy jsou zdarma pro všechny klienty, nejsou v češtině. Při mimosezónních pobytech od listopadu do dubna je nabídka omezená.
Miniclub: funguje většinou pro děti od 3 nebo 4 let, hotely nabízejí většinou během hlavní sezóny, tj. od června do září. Nabídka se u jednotlivých hotelů liší, v miniclubech se na děti nemluví česky.
Trezor: Může být za poplatek (+ kauce, pokud má trezor klíč).
TV-SAT: Může se skládat kauce na ovladač.
Minibar: Nápoje v minibaru jsou za poplatek, ceník je na pokoji k dispozici. Platba při odjezdu v recepci.
Povinné smluvní údaje
Delegátský servis v českém jazyce je garantovaný od 25.05. do 30.09., mimo toto období je k dispozici v češtině telefonická asistence z ČR a delegáti v místě, kteří komunikují v angličtině, němčině nebo ruštině. Občanům EU stačí pro účast na zájezdu platný občanský průkaz nebo cestovní pas, víza ani očkování nejsou potřeba. Pro uskutečnění zájezdu není nutný určitý počet osob. Zákazník může odstoupit od smlouvy kdykoliv před zahájením zájezdu proti zaplacení stornopoplatků stanovených pořadatelem. V ceně je letenka Economy Lite. V ceně letenky Economy Lite je pouze příruční zavazadlo o rozměrech max. 55x45x25 cm a hmotnosti do 8 kg. Pobyt v hotelu je vhodný pro osoby s běžnou schopností pohybu. Časy odjezdu/odletu jsou přibližné, platné časy budou uvedeny v Informacích k odjezdu a mohou se od předběžných časů mírně lišit.
20.12. (Pá) - 26.12. (Čt) 2019 - 7 dní, 6 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Dospělý na lůžku ALL L
All inclusive
Letecky/Praha
-15%19 530 Kč
Vybrat termín
20.12. (Pá) - 27.12. (Pá) 2019 - 8 dní, 7 nocí
Dospělý na lůžku HB VD
Polopenze
Vlastní
-15%9 044 Kč
Vybrat termín
Dospělý na lůžku FB VD
Plná penze
Vlastní
-15%10 600 Kč
Vybrat termín
Dospělý na lůžku ALL VD
All inclusive
Vlastní
-15%11 722 Kč
Vybrat termín
Dospělý na lůžku HB L
Polopenze
Letecky/Praha
-15%18 544 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
TripAdvisor Cestovatelské recenze

24. z 44 hotelů v Benalmádeně

Vynikající
1042
Velmi dobré
1138
Průměrné
593
Špatné
250
Příšerné
157
Kvalita spánku
Umístění
Pokoje
Služba
Cena / kvalita
Čistota
Fantastická dovolená v hotelu Polynesia, určitě se vrací!
Fantastická dovolená pro druhý rok v hotelu Polynesia. Dvě rodiny 4 dospělých, 3 děti (16 let, 14 let a 8 let). Rozhodně si zaslouží své 4 * hvězdy. Vážně nemáme žádné stížnosti, hotel a všechno... celá recenze s možností překladu
wyattjs, Walsall, Spojené království, 13:10 31.08.2019
Určitě se vrátím
Strávil jsem v dubnu / květnu dovolenou pro dívky. Dorazili do hotelu a byli velmi ohromeni celkovým vzhledem, čistotou a atmosférou. Výhledy jsou ohromující. Tři z nás sdíleli pokoj a zjistili, že... celá recenze s možností překladu
Sarah T, Sandhurst, 02:56 28.08.2019
Dobrý hotel, ale příliš vzdálený od všeho
V tomto hotelu jsme byli na týden od 8. června 2014 v partě 5 dospělých a 3 dětí. Hotel byl krásný a velmi čistý. Mám jen pár drobných stížností, především je hotel plný španělských hostů, kteří jsou... celá recenze s možností překladu
Johanna M, Pontypool, Spojené království, 00:00 25.06.2014
Informace o zájezdu
ZeměŠpanělsko
MístoBenalmadena
HotelHOTEL HOLIDAY WORLD POLYNESIA
Dospělý na lůžku ALL VD
Termín20.12.2019 - 26.12.2019
DopravaVlastní
Odletové/odjezdové místo 
StravováníAll inclusive
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Campanatour, s.r.o. IČO: 62619012
Vytvářím objednávku...